Oferty pracy


Aplikuj do naszego zespołu

Jeśli poszukujesz stabilnej pracy w zgranym zespole fachowców? Chcesz zdobywać nowe kompetencje oraz doświadczenie? Pracować w bezpiecznych, komfortowych warunkach, na nowoczesnym sprzęcie? Prześlij firmie SAVE Recycling Machinery swoje CV na adres mailowy: sekretariat@saverecycling.pl

Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie w obróbce metali, spawaniu, malowaniu metodą na mokro, produkcji i montażu maszyn do recyklingu, oraz projektowaniu i konstruowaniu na indywidualne potrzeby klienta.

Inwestujemy w nowoczesne technologie i zasoby ludzkie. Wiemy, że kluczem do sukcesu firmy jest zgrany zespół specjalistów, który tworzymy od kilku lat. Poszukujemy przede wszystkim osób z wykształceniem technicznym lub doświadczeniem zdobytym w innej firmie o podobnym profilu. Każdej nowo przyjętej osobie zapewniamy przeszkolenie i pomoc na nowo obejmowanym stanowisku. Wiemy, że pierwsze kroki mogą być trudne. Jednak dla nas najważniejsze jest twoje zaangażowanie we wspólną prace, oraz chęć poszerzania i doskonalenia swoich umiejętności.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. 
  • Pracę w fachowym zespole i na nowoczesnym sprzęcie.
  • Pracę w fachowym zespole i na nowoczesnym sprzęcie.

Aktualne oferty pracy

W razie pytań skontaktuj się z nami.

Projektant

Brzesko

Spawacz

Brzesko